Jesteś tutaj:

Witamy na naszej stronie internetowej

Chciałybyśmy, aby dzieci czuły się w przedszkolu jak w domu, mogły rozwijały swoje indywidualne zainteresowania, poprzez poszukiwanie, działanie odkrywały świat, traktowały drugiego człowieka po partnersku i z wzajemnym szacunkiem.

Dbały o swój rozwój fizyczny i prawidłową postawę ciała.

Dlatego też pragniemy współpracować z najbliższym środowiskiem dziecka, prezentować jego umiejętności na forum uroczystości przedszkolnych i nie tylko.

Prowadzić zajęcia kompensacyjno- korekcyjne.

Wierzymy, że Wasze dzieci poprzez nasze działania rozwiną swoją osobowość, zaspokoją potrzebę poznania otaczającego ich świata, sprecyzują swoje zainteresowania, wykształcą odpowiednie nawyki.

Będą tolerancyjne i życzliwe wobec innych, osiągną umiejętności niezbędne w życiu szkolnym i dorosłym.

W wyniku wspólnych oddziaływań pragniemy zachęcić rodziców, aby aktywnie uczestniczyli w przedsięwzięciach przedszkola, natomiast dzieci rozwijały swoje i indywidualne zainteresowania zaspakajając potrzebę poznania otoczenia pod kierunkiem fachowej kadry pedagogicznej.